Description

Nowe spojrzenie na branżę, aktualne tematy, raporty, skuteczne metody sprzedaży, integracja działań marketingowych i sprzedażowych, biznes w czasach kryzysu – to zagadnienia, które poruszą eksperci podczas Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej.🌱🌳🌟

Jednym ze specjalnych gości wydarzenia będzie międzynarodowej sławy konsultant centrów ogrodniczych i firm, Oliver Mathys. Jest on cenionym ekspertem ds. marketingu roślin, administracji, zakupów i logistyki, konsultantem centrów ogrodniczych i firm oraz jednym z najbardziej wpływowych trendsetterów rynku ogrodniczego w Europie.

🌟Poszerzanie wiedzy, poznawanie nowych narzędzi sprzedażowych, nawiązywanie relacji i wymiana opinii pozwolą być o krok przed konkurencją.

🎤PRELEGENCI

🍁 Oliver Mathys, tytuł prelekcji: Jak koronawirus zmienił konsumenta – możliwości i pułapki w zielonej branży

🍁 Karol Leja, tytuł prelekcji: Nowe trendy w branży ogrodniczej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

🍁 Janina Bąk, tytuł prelekcji: Jak stracić 24 miliony dolarów na puszce pepsi? Najbardziej spektakularne błędy statystycznie w historii biznesu

🍁 Artur Jabłoński, tytuł prelekcji: Jak skutecznie promować swój biznes za pomocą płatnych reklam bez marnowania budżetu – od Google po Instagram

🍁 Marta Orzechowska, tytuł prelekcji: Branża ogrodnicza i świat digital – związek idealny.

🍁 Marek Borowiński. tytuł prelekcji 1: Skuteczne techniki radzenia sobie z trudnym klientem Tytuł prelekcji 2: Ekspozycja przy kasie, która zwiększa sprzedaż w centrum ogrodniczym – kilka praktycznych wskazówek.

🍁 Robert Radkiewicz, tytuł prelekcji: W jakim kierunku zmierzają nowo otwarte centra ogrodnicze w Polsce? Dobre praktyki, nowoczesne rozwiązania, dotacje.

🍁 Sylwia Piskulska, tytuł prelekcji 1: Dobry i kiepski dzień, czyli jakie charakterystyki kolorów uruchamiamy i jak rozpoznać je w innych? Tytuł prelekcji 2: Marketing pokryzysowy – od czego zacząć, które obszary wymagają zmiany?

🍁 Łukasz Cholewicki, tytuł prelekcji: Jak rozwijać sklep internetowy? 10 praktycznych wskazówek
Więcej informacji na stronie: 

https://kongresliderow.pl/pl

PARTNERZY:
Euromonitor International: https://www.euromonitor.com/
Garden Business Meeting: https://gardenmeeting.pl/pl
Grupa MTP: https://www.mtp.pl/pl/
Agencja Interaktywna r360: https://www.r360.eu/pl