🌿 Twój portal ogrodniczy 📍 Działamy w całej Polsce
Gospodarstwo Szkółkarskie Polok w Radostowicach to klasyczna szkółka nastawiona na produkcję i sprzedaż roślin do ogrodu, bez dodatków marketingowych i sprzedaży „przez internet”. To miejsce znane lokalnie, z dobrą opinią wśród klientów szukających sprawdzonego materiału szkółkarskiego.
W ofercie są przede wszystkim drzewa i krzewy ozdobne, przeznaczone do nasadzeń przydomowych i żywopłotowych. Szkółka jest polecana m.in. przy zakupie ligustru, co zwykle oznacza dobrą jakość materiału i powtarzalność partii – ważne przy większych nasadzeniach.
Sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie, w jasno określonych godzinach od poniedziałku do soboty. Brak strony internetowej czy aktywnych profili w mediach społecznościowych sugeruje model działania oparty na bezpośrednim kontakcie i klientach z okolicy, którzy wracają po kolejne partie roślin.
Gospodarstwo obsługuje głównie klientów indywidualnych z regionu oraz osoby szukające konkretnego materiału szkółkarskiego „do ręki”, bez wysyłek i bez czekania. Jeśli ktoś chce zobaczyć rośliny na miejscu i dobrać je pod konkretne nasadzenie, to jest to adres warty sprawdzenia.
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Zgłoś prawa do profilu i zarządzaj wizytówką. Dodaj zdjęcia, aktualizuj godziny otwarcia i odpowiadaj na opinie.